Alfapumpy 3SEm1,8/27, kabel 50m, 230V

7 190 

Alfapumpy 3SEm1,8/27, kabel 50m, 230V ALFAPUMPY Alfapumpy 3SEm1,8/27, kabel 50m, 230V 7190 Kč

Popis produktu

Ponorné odstředivé čerpadlo 3SEm1,8/27 je čerpadlo s výtlakem 115 metrů použitelné do vrtů od 85 mm. Toto čerpadlo díky své konstrukci (dvacetistupňový hydraulicky vyladěný systém) s plovoucími oběžnými koly je schopno dávat velké množství čerpané kapaliny (až 2700 l/hod.). Maximální hloubka ponoru je omezena na 70 m. Kabel je připojen k čerpadlu speciálním vodotěsným konektorem a lze jej tedy snadno vyměnit.

Čerpadlo je určeno pro čerpání čisté užitkové vody bez mechanických příměsí (maximální obsah pevných příměsí 50g/m3) o teplotě od 3 do 35 ºC až do převýšení 110 metrů, k tlakování zásobníků, k čerpání vody do automatických tlakových systémů, k zavlažování a postřiku zahrad a podobně při nižších nárocích na množství i tlak. Je konstruováno jako odolné, bezúdržbové, na instalaci a obsluhu nenáročné čerpadlo pro široké použití pro zásobování vodou  z vlastních zdrojů užitkové vody v zemědělství a dalších oblastech hospodářství, tak i pro domy, chalupy, chaty a zahrady.

 
Popis čerpadla

Vlastní čerpadlo je složeno z několika (dvaceti sedmi) stejných stupňů. Každý stupeň se skládá z rotujícího oběžného kola a pevného difuzoru. Oběžné kolo uděluje kapalině kinetickou energii, kterou difuzor částečně mění v energii potenciálovou (tlakovou) a současně usměrňuje do sání dalšího stupně. Vše je rozebratelně opláštěné nerezovým pláštěm.  
Toto uspořádání umožňuje relativně jednoduchou výměnu jednotlivého článku v případě jeho opotřebování. Na výtlaku čerpadla je umístěna klapka, omezující zpětné hydraulické rázy při vypnutí čerpadla (nenahrazuje zpětnou klapku). Čerpadlo má plovoucí oběžná kola, což zvyšuje jeho odolnost vůči pevným příměsím.
 
Motor čerpadla


Netoxickým olejem plněný ponorný motor s nerezovým pláštěm, měděným vinutí a keramickou mechanickou ucpávkou vybavený membránou pro vyrovnávání tlaku. Motor je dvoupólový s pomocným rozběhovým vinutím. Rozběhový kondenzátor a nadproudová ochrana je umístěna přímo v čerpadle.  Kabel čerpadla (H07RN-F 3G1)je zakončen běžnou trojpólovou euro vidlicí 230V.

 
Materiály:
Motor
  • plášť, hřídel, spojka – nerezová ocel,
  • vinutí měď, víko litina, mechanická ucpávka – keramika/carbon,
  • kabel – H07RN-F3G1
Čerpadlo
  • plášť, hřídel – nerezová ocel,
  • oběžná kola, difuzory – POM, ABS, (Noryl)
  • víko, výtlačné hrdlo – litina

Další vlastnosti: Záruka +2 měsíce zdarma. Výtlak [m] 115. Napětí [V] 230. Průměr soustrojí [mm] 78. Kabel [m] 50. Výtlačná přípojka [coul] 1". Plovák Ne. Výkon [kW] 0,75. Regulace otáček Ne. Počet stupňů 27. Hloubka ponoru [m] 70.

Katalogové číslo: ED2294 Kategorie: , ,
Výrobce:ALFAPUMPY

Související produkty