Automatický naviják hadic HOZELOCK 10 m 3/8" hadice

2 990 

Automatický naviják hadic HOZELOCK 10 m 3/8" hadice HOZELOCK Automatický naviják hadic HOZELOCK 10 m 3/8" hadice 2990 Kč

Popis produktu

Automatický nástěnný hadicový naviják s automatickým navíjením pro vodu, včetně hadice. Obsahuje 10 m 3/8ů hadice a 2 m naváděcí hadice – obsahuje 1 trysku, 1 hadicovou spojku, 1 vodní zarážku, spojku na kohout, s upevněním na stěnu. Zpětná zarážka zamezuje zajetí hadice do bubnu.

Silná pružina hadici automaticky převine bez jakýchkoli zlomů, zamotání nebo námahy. Nástěnný držák s otočným čepem o 180 stupňů vám umožní dosáhnout do každé oblasti vaší zahrady. Kompletní se všemi armaturami, které potřebujete k připojení k vodovodnímu kohoutku a zalévání. Snadné použití – automatický naviják hladce a snadno odvíjí hadici.

Mechanismus navijáku se automaticky uzamkne, takže nemusíte hadici držet napnutou. Chcete-li odmotat více hadice, jednoduše zatáhněte za hadici a mechanismus se odemkne. Automatický naviják úhledně uloží a chrání hadici v odolném polypropylenovém pouzdru odolném proti UV záření a zajistí, že hadice zůstane chráněna. Brzdový mechanismus zajišťuje kontrolované převíjení, zatímco systém vrstvení hadici úhledně navíjí bez zlomů a zamotání.

Další vlastnosti: Záruka +2 měsíce zdarma. Max. povozní tlak [bar] 8. Hmotnost 8 kg. Průměr hadice 3/8". Navíjení Samonavíjení. Délka hadice [m] 10. : ::. Spolehlivost 100%. Distribuce Česká republika. Materiál hadice PVC. .

Katalogové číslo: 4015933108750 Kategorie: , , ,
Výrobce:HOZELOCK

Související produkty