Čerpadlo Pedrollo PLURIJETm 4/80X 230V

5 880 

Čerpadlo Pedrollo PLURIJETm 4/80X 230V PEDROLLO Čerpadlo Pedrollo PLURIJETm 4/80X 230V 5880 Kč

Popis produktu

Čerpadla PEDROLLO typových řad PLURIJET jsou článková monobloková čerpací soustrojí se samonasávací schopností, sestávající z hydraulické části a z elektromotoru. Základem hydraulické části je těleso čerpadla se sací a výtlačnou přírubou, vestavěný ejektor, radiální odstředivé oběžné kolo a ucpávková lucerna. Prodloužená hřídel rotoru je pro elektromotor a čerpadlo společná (monoblokové provedení).

Utěsnění hřídele čerpadla je zajištěno ze strany hydraulické jednoduchou mechanickou ucpávkou, která během provozu nevyžaduje žádnou údržbu. Čerpadla jsou dodávána s třífázovým (PLURIJET) nebo jednofázovým (PLURIJETm) elektromotorem.

Čerpadla PLURIJET jsou vhodná pro své technické parametry jako čerpadla domácích automatických vodáren pro zahradní domky, chaty, domácnosti, rodinné domky, školky, školy, rekreační objekty nebo pro pro závlahu apod.

Těleso čerpadla – nerezová ocel AISI 304
Třífázové elektromotory do 0,55 kW třída účinnosti IE2,

Další vlastnosti: Záruka +2 měsíce zdarma. Výtlak [m] 50. Napětí [V] 230. Výtlačná přípojka [coul] 1". Dimenze připojení [coul] 1". Ucpávka Mechanická. Provedení Nerez. Výkon [kW] 0,55. Regulace otáček Ne. Sací výška [m] 8. Průtok [l/min] 80.

Katalogové číslo: ED1483 Kategorie: , ,
Výrobce:PEDROLLO

Související produkty