Dávkovací čerpadlo SEKO Tekna TPG 803 PVDF/Teflon/Viton

26 850 

Dávkovací čerpadlo SEKO Tekna TPG 803 PVDF/Teflon/Viton SEKO Dávkovací čerpadlo SEKO Tekna TPG 803 PVDF/Teflon/Viton 26850 Kč

Popis produktu

Digitální dávkovací čerpadlo s konstantním průtokem, které lze nastavit ručně nebo proporcionálně podle externího analogového signálu (4 ÷ 20 mA) nebo digitálního pulzního signálu (např. z vodoměru).
 
Tato digitální verze TPG obsahuje další charakteristiky: funkce časovače, dávkování ppm, statistiky, heslo a vstup zapnuto / vypnuto (dálkový spínač). Řada Tekna TPG je pro uvedení do provozu vybavena ručním plnicím čerpadlem.
 
Součástí balení je patní a vstřikovací ventil v materiálovém provedení PVDF, těsnění Viton/EPDM nebo Teflon, hadička PVC na sání délka cca 1,5 m, hadička Polyethylen na výtlak délka cca 1,5 m, plastová patka čerpadla (držák).
 
Pro vysoce přesné, konzistentní a spolehlivé dávkování chemikálií v aplikacích na úpravu vody představuje řada dávkovacích solenoidových dávkovacích čerpadel SEKO Tekna měřítko ve všestrannosti a výkonu.

Tekna, obsahuje řadu pěti membránových čerpadel. Vhodná pro přesné dávkování antibiotik do pitné vody pro hospodářská zvířata, udržuje přesnou hladinu chlóru v dávkovacím systému a chemikálií v bazénu.

Tekna je k dispozici také v modelu kompatibilním s ATEX certifikátem pro použití ve výbušném prostředí, jako je výroba energie a petrochemické aplikace. Verze ATEX obsahuje hlavu z nerezové oceli AISI 316 a hliníkové pouzdro pro vynikající odolnost vůči agresivnímu prostředí.

Hlava čerpadla PVDF, membrány PTFE a keramické kulové kohouty nabízejí vynikající kompatibilitu s chemikáliemi, jako je chlor, peroxid vodíku a kyselina peroctová

  • Stabilizovaný vícenásobný napájecí zdroj vždy čerpá specifický proud pro aktivaci čerpadla, bez ohledu na výkyvy napájecího zdroje 
  • Statistické menu umožňuje sledovat výkon čerpadla a spotřebu chemikálií
  • Konstantní nebo proporcionální dávkování (včetně dávkového režimu) prostřednictvím analogových a digitálních vstupů 
  • Vstup sondy PT100 umožňuje tepelnou kompenzaci
  • Programovatelný časovač usnadňuje pravidelné dávkování

Instalační sada: Vstřikovací a patní ventil, hadička na sání a výtlak, patní držák

Další vlastnosti: Záruka +2 měsíce zdarma. Napětí [V] 230. Ucpávka Viton. Max. povozní tlak [bar] 5. Certifikace ATEX Ne. Max. výkon [l/hod] 110. Kuličky Keramika. Membrána Teflon. Počet zdvihů / min 300. Hlava PVDF. Hmotnost 4 kg.

Katalogové číslo: ED7062 Kategorie: , ,
Výrobce:SEKO

Související produkty