Drenážní čerpadlo WALRUS PW-100A

2 490 

Drenážní čerpadlo WALRUS PW-100A WALRUS Drenážní čerpadlo WALRUS PW-100A 2490 Kč

Popis produktu

Čerpadla PW jsou určena pro čerpání čistých kapalin bez mechanických přímìsí a přímìsí abrazivního charakteru. Jsou vhodná k odvodňování základù a jiných prostor s nahromadìnou vodou, vypouštění nádrží, bazénù a vodních jímek, zalévání zahrada parkù a cirkulaci vody v zahradních jezírcích.

Lehká přenosná ponorná čerpadla s chlazeným pláštěm. Vnější plášť čerpadel, spirála a oběžné kolo jsou vyrobeny z polypropylenu, případně z norylu plněným skelným vláknem. Plášť motoru z kadmiované oceli, ložiskové těleso z šedé litiny.

Čerpadla jsou vybavena jednoduchou mechanickou ucpávkou mazanou stálou olejovou náplní, která je navíc doplněna přídavným guferem. Tato kombinace zabezpečí ten nejlepší těsnící účinek.

Progresivní technologie výroby s použitím kadmiované oceli, nerezi a moderních plastù. Indukční motor suché konstrukce s vysokou účinností přísně zkoušený z hlediska rozběhu, životnosti a přetížení. Elektromotor je chlazen čerpanou kapalinou a chráněn proti přehřátí tepelnou pojistkou. Elektromotor čerpadla je proti čerpané kapalině utěsněn jednoduchou mechanickou ucpávkou mazanou olejovou náplní, doplnìnou ze strany media přídavným guferem.

Další vlastnosti: Záruka +2 měsíce zdarma. Výtlak [m] 6. Napětí [V] 230. Kabel [m] 10. Výtlačná přípojka [coul] 1". Plovák Ne. Průchodnost čerpadla [mm] 4. Výkon [kW] 0,1. Regulace otáček Ne. Průtok [l/min] 75. Max. teplota média [°C] 35.

Katalogové číslo: ED1861 Kategorie: , ,
Výrobce:WALRUS

Související produkty