GRUNDFOS Sestava SCALA1 System 3-45 (99976872)

24 980 

GRUNDFOS Sestava SCALA1 System 3-45 (99976872) GRUNDFOS GRUNDFOS Sestava SCALA1 System 3-45 (99976872) 24980 Kč

Popis produktu

Kompaktní samonasávací systém pro využití dešťové vody. Upřednostňuje čerpání dešťové vody ze sběrné nádrže, pokud je vody nedostatek přepne na dodávku vody ze sítě. Upřednostňuje čerpání dešťové vody ze sběrné nádrže, pokud je vody nedostatek přepne na dodávku vody ze sítě.

Stanice je sestavena z čerpadla SCALA1, nádrže na pitnou vodu s plovákovým ventilem, el. řízené 3-cestné armatury s plovákovým spínačem a sady flexibilních hadic. Systém umožňuje využít všech pokročilých funkcí vodárny SCALA1. Nastavení a přizpůsobení provozu lze provést z mobilní aplikace Grundfos GO. Objem nádrže pitné vody: 15 litrů

Čerpadlo Scala1 3-45

Grundfos SCALA1 je samonasávací vícestupňové čerpadlo, které obsahuje všechny komponenty tlakové stanice v kompaktním krytu. SCALA1 je samonasávací a je schopné čerpat vodu z nižší úrovně, než je umístěno. Pokud je čerpadlo naplněno vodou, je schopno čerpat vodu z hloubky 8 m za méně než 5 minut. To usnadňuje instalaci a uvedení do provozu čerpadla a poskytuje spolehlivý přívod vody v instalacích, kde existuje riziko chodu nasucho a úniku v sací hadici nebo potrubí.

Čerpadlo může komunikovat s aplikací Grundfos GO pomocí vestavěného Bluetooth, což umožňuje podrobné monitorování čerpadla a rozsáhlé možnosti přizpůsobení, díky čemuž je toto čerpadlo vhodné pro každou aplikaci.

Pokročilé funkce ochrany:

  • ochrana proti chodu nasucho, která automaticky zastaví čerpadlo v případě nedostatku vody
  • ochrana proti cyklování, která zabrání častému spouštění čerpadla v případě malých úniků vody v instalaci
  • omezení maximální doby provozu – po požadované době nepřetržitého provozu čerpadlo zastaví a zabrání tak možným škodám způsobeným zaplavením v případě prasknutí potrubí.

Čerpadlo má vestavěnou ochranu motoru, která zastaví čerpadlo, je-li vystaveno nadměrné teplotě okolí nebo v případě přetížení, čímž se zabrání vyhoření motoru. Pomocí aplikace Grundfos GO můžete snadno nastavit SCALA1 jako systém se dvěma čerpadly, který pracuje jako provozní/záložní režim, stejně jako provozní/kaskádový režim. Je také možné naplánovat provoz čerpadla pomocí funkce kalendáře. SCALA1 nevyžaduje žádnou údržbu, ale doporučuje se udržovat čerpadlo v čistotě, zkontrolovat zpětné ventily a udržovat ventilační otvory bez prachu.

Obsah dodávky

  • Samonasávací čerpadlo SCALA1
  • Nádrž na pitnou vodu 15 litrů
  • Nosné a montážní šrouby
  • Hydraulické hadice
  • Snímač hladiny s 20 m kabelem

Další vlastnosti: Stupeň krytí (IP) 68. Záruka +2 měsíce zdarma. Výtlak [m] 44. Napětí [V] 230. Kabel [m] 1,5. Výtlačná přípojka [coul] 1" (vnitřní závit). Objem nádoby [l] 15. Výkon [kW] 0,58. Průtok [l/min] 86. Hmotnost 22 kg. Ochrana běhu na sucho Ano.

Související produkty