Hlubokosací čerpadlo DAB DP 102 M 230V

9 510 

Hlubokosací čerpadlo DAB DP 102 M 230V DAB Hlubokosací čerpadlo DAB DP 102 M 230V 9510 Kč

Popis produktu

Hlubokosací ejektorový čerpací systém umožuje čerpání z hloubky a 27m. Rozměr ejektoru umožuje čerpání i z úzkých vrtù s minimálním průměrem 4″. Systém je určen pro zásobování chat, malých usedlostí, pro zahrádkářské účely apod.

Systém se skládá ze dvou částí: z horizontálního čerpadla a z ejektoru. Čerpadlo je umístěno na povrchu, ejektor je pod hladinou. Obě zařízení se propojují dvěma trubkami rozdílných průměrů, které tvoří cirkulační smyčku. Cirkulující voda prochází ejektorem, který přisává okolní vodu, která se potom odebírá z čerpadla.

  • Těleso čerpadla a mezikus jsou litinové, oběžné kolo a difuzor oběžného kola jsou technopolymerové. Hřídel motoru je nerezová, těsněná uhlík/keramickou mechanickou ucpávkou.
  • Těleso ejektoru je litinové, tryska z mosazi, difuzor ejektoru je z technopolymeru. Ejektory se vyrábějí ve třech provedeních, jejich přiřazení k čerpadlům určuje tabulka.

Motor je asynchronní, uzavřený, nuceně chlazený okolním vzduchem. Hřídel je uložena v masivních kuličkových lořiskách s trvalou tukovou náplní, která zajišují tichý chod a dlouhou životnost. Jednofázová verze je v provedení s trvale připojeným vestavěným kondenzátorem a se zabudovanou ochranou vinutí proti nadměrnému oteplení. Třífázové motory nutno chránit proti přetížení nadproudovou ochranou v elektroinstalaci uivatele dle platných norem.

Další vlastnosti: Záruka +2 měsíce zdarma. Výtlak [m] 54. Napětí [V] 230. Výtlačná přípojka [coul] 1". Dimenze připojení [coul] 1". Ucpávka Mechanická. Provedení litina. Regulace otáček Ne. Sací výška [m] 21. Průtok [l/min] 60. Hmotnost 16 kg.

Katalogové číslo: ED88202 Kategorie: , ,
Výrobce:DAB

Související produkty