Kalové čerpadlo s řezacím zařízením WQ 10-10-0,75 Premium

8 190 

Kalové čerpadlo s řezacím zařízením WQ 10-10-0,75 Premium Kopro Kalové čerpadlo s řezacím zařízením WQ 10-10-0,75 Premium 8190 Kč

Popis produktu

Ponorná kalová čerpadla WQ s řezačkou jsou určena pro čerpání silně znečištěných vod, kalů a splašků. Čerpadlo je rovněž možno využít pro systémy tlakových kanalizací a čistíren odpadních vod.Tato čerpadla jsou opatřena řezacím zařízením umístěným na sání čerpadla před oběžným kolem.

Řezací zařízení před vstupem do čerpadla nejprve rozřeže a rozmělní případné větší nečistoty, jako např. papír, slámu, dlouhovláknité látky apod. V případě čerpání takto znečištěných látek čerpadlem bez řezacího zařízení může dojít k ucpání a zablokování oběžného kola.

Maximální teplota čerpané kapaliny je 35 °C, maximální teplota okolí je 70 °C, maximální ponor čerpadla je 10 m.

Systém řezacího zařízení zabraňuje ucpávání hydraulického prostoru předměty, které mohou u jiných typů řezacích zařízení způsobit jeho ucpání, jako např. hygienické vložky, kousky látek, plastové sáčky, kousky provázků apod. Čerpadla lze využít pro dopravu odpadních vod u rodinných domů, ale i hotelů, rekreačních zařízení a průmyslových závodů. Čerpadlo je rovněž možno využít pro systémy tlakových kanalizací a čistíren odpadních vod.

Další vlastnosti: Záruka +2 měsíce zdarma. Výtlak [m] 12. Napětí [V] 230. Kabel [m] 9,5. Výtlačná přípojka [coul] 2". Plovák Ano. Průchodnost čerpadla [mm] -. Ucpávka Mechanická dvojitá. Výkon [kW] 0,75. Regulace otáček Ne. Hloubka ponoru [m] 10.

Katalogové číslo: ED7083 Kategorie: , ,
Výrobce:Kopro

Související produkty