Kalový box IBO AQUASAN MINI

4 190 

Kalový box IBO AQUASAN MINI IBO Kalový box IBO AQUASAN MINI 4190 Kč

Popis produktu

AQUASAN MINI je sanitární kalové čerpadlo pro koupelnu a kuchyni. Konstrukcí je podobné oblíbenému modelu SANIBO MINI.

Zařízení je plně automatické určené k odčerpávání vody z umývadla, sprchové kabiny v koupelně nebo z pračky či dřezu v kuchyni. Pro místnosti v obytných budovách, kde není možné připojit sanitární zařízení ke gravitační kanalizaci – sklepy, půdy a jiné místnosti upravené pro sanitární potřeby.

Čerpadlo se spustí automaticky, až bude hladina tekutiny činit 55 mm a vypne se, až hladina klesne na 25 mm. Ideálně se hodí do koupelny, kde je umývadlo či sprchová kabina daleko od kanalizačního potrubí nebo pod úrovní odvádění odpadních vod z budovy.

K čerpadlu lze připojit mj. vanu, pračku, umývadlo, sprchovou kabinu, dřez a dokonce i bidet. Čerpadlo má malé rozměry a pracuje ticho. Tyto přednosti umožňují diskrétní provoz a montáž např. do skříňky pod umývadlem. Čerpadlo je vybaveno dvěma otvory pro připojení např. sprchové kabiny a dřezu.

Obsah dodávky:

  • Sada záslepek: 2 x 40mm
  • Sada objímek z nerezové oceli: 3 ks

sanibo_pouziti

Další vlastnosti: PH 4-10. Rozměry zařízení 295x165x165. Záruka +2 měsíce zdarma. Výtlak [m] 4. Napětí [V] 230. Kabel [m] 1,2. Ucpávka Zapouzdřený motor. Výkon [kW] 0,25. Průtok [l/min] 40. Max. teplota média [°C] 40 (90). Hmotnost 4,5 kg.

Katalogové číslo: 5903137511645 Kategorie: , ,
Výrobce:IBO

Související produkty