Kalový box IBO SANIBO MINI

4 230 

Kalový box IBO SANIBO MINI IBO Kalový box IBO SANIBO MINI 4230 Kč

Popis produktu

Sanibo mini je sanitární kalové čerpadlo pro koupelnu a kuchyni, jehož konstrukce patří k technicky nejvyspělejším a nejspolehlivějším konstrukcím na trhu. Toto plně automatické zařízení je určeno k odčerpávání vody z umývadla, sprchové kabiny v koupelně nebo z pračky či dřezu v kuchyni. Pro místnosti v obytných budovách, kde není možné připojit sanitární zařízení ke gravitační kanalizaci – sklepy, půdy a jiné místnosti upravené pro sanitární potřeby.

Čerpadlo se spustí automaticky, až bude hladina tekutiny činit 55 mm a vypne se, až hladina klesne na 25 mm. Ideálně se hodí do koupelny, kde je umývadlo či sprchová kabina daleko od kanalizačního potrubí nebo pod úrovní odvádění odpadních vod z budovy.

K čerpadlu lze připojit mj. vanu, pračku, umývadlo, sprchovou kabinu, dřez a dokonce i bidet. Čerpadlo má malé rozměry a pracuje ticho. Tyto přednosti umožňují diskrétní provoz a montáž např. do skříňky pod umývadlem. Čerpadlo je vybaveno dvěma otvory pro připojení např. sprchové kabiny a dřezu.

Obsah dodávky:

  • Sada záslepek: 40mm
  • Rohový zpětný ventil 28mm/32mm
  • Sada objímek z nerezové oceli

sanibo_pouziti

Další vlastnosti: PH 4-10. Rozměry zařízení 315x146x168. Záruka +2 měsíce zdarma. Výtlak [m] 6,5. Napětí [V] 230. Kabel [m] 1,2. Ucpávka Zapouzdřený motor. Výkon [kW] 0,3. Průtok [l/min] 100. Max. teplota média [°C] 45. Hmotnost 4,5 kg.

Katalogové číslo: 5903887210447 Kategorie: , ,
Výrobce:IBO

Související produkty