Kopro PGPP 2022 PN 227

16 110 

Kopro PGPP 2022 PN 227 Kopro Kopro PGPP 2022 PN 227 16110 Kč

Popis produktu

Ponorná kalová čerpadla PGPP s řezacím zařízením jsou určena pro čerpání silně znečištěných vod, kalů a splašků. Tato čerpadla jsou opatřena řezacím zařízením umístěným na sání čerpadla před oběžným kolem.

Řezací zařízení před vstupem do čerpadla nejprve rozřeže a rozmělní případné větší nečistoty, jako např. papír, slámu, dlouhovláknité látky apod. V případě čerpání takto znečištěných látek čerpadlem bez řezacího zařízení může dojít k ucpání a zablokování oběžného kola.

Maximální teplota čerpané kapaliny je 35 °C, maximální teplota okolí je 70 °C, maximální ponor čerpadla je 10 m.

Systém řezacího zařízení zabraňuje ucpávání hydraulického prostoru předměty, které mohou u jiných typů řezacích zařízení způsobit jeho ucpání, jako např. hygienické vložky, kousky látek, plastové sáčky, kousky provázků apod. Čerpadla lze využít pro dopravu odpadních vod u rodinných domů, ale i hotelů, rekreačních zařízení a průmyslových závodů. Čerpadlo je rovněž možno využít pro systémy tlakových kanalizací a čistíren odpadních vod.

Další vlastnosti: Záruka +2 měsíce zdarma. Výtlak [m] 21,5. Napětí [V] 400. Kabel [m] 9,5. Výtlačná přípojka [coul] 6/4". Plovák Ne. Průchodnost čerpadla [mm] -. Ucpávka Mechanická dvojitá. Výkon [kW] 1,5. Regulace otáček Ne. Hloubka ponoru [m] 10.

Katalogové číslo: ED7082 Kategorie: , ,
Výrobce:Kopro

Související produkty