Oběhové čerpadlo PEDROLLO DHL 25/60-180

4 700 

Oběhové čerpadlo PEDROLLO DHL 25/60-180 PEDROLLO Oběhové čerpadlo PEDROLLO DHL 25/60-180 4700 Kč

Popis produktu

Elektronická oběhová čerpadla řady DHL s nízkou spotřebou elektrické energie v nejvyšší třídě A. Ve srovnání s tradičními oběhovými čerpadly odpovídajícího výkonu mají nižší spotřebu elektrické energie a to až o 85% ! Čerpadla DHL jsou určena pro topné systémy buď v jednotlivých domácnostech a nebo obytných domech.

Jednoduché elektronické ovládání poskytuje nastavení ideálního pracovního režimu čerpadla dle požadavku konkrétní topné soustavy. Snadné a intuitivní ovládání čerpadla za pomoci LED kontrolek. Výběr a nastavení požadovaného výkonového programu pouhým otočením spínače na ovládacím panelu. Výběrem optimálního výkonového programu je zajištěn každý požadavek topného systému a je zaručen trvalý a spolehlivý provoz čerpadla DHL zajišťující min. spotřebu elektrické energie a zamezuje tvorbě nepříjemného akustického hluku v rozvodech, armaturách a radiátorech.

Případné zavzdušnění topného systému indikuje LED kontrolka na ovládacím panelu. Elektronika čerpadla umožňuje automatickou funkci odblokování případného zatuhnutí po delší odstávce čerpadla. Čerpadlo je určeno k instalaci v prostorách chráněných před působením povětrnostních vlivů.A 2 anni secondo le nostre condizioni

Technické údaje

 • Teplota čerpaného média od +2 °C do +95 °C
 • Okolní teplota od 0 °C do +40 °C
 • Maximální pracovní tlak: 6 bar
 • Minimální tlak na sání:
  – 0.3 bar při +50 °C
  – 1.0 bar při +95 °C
 • Max. relativní vlhkost ≤ 95%
 • Hladina akustického tlaku < 43 dB(A)
 • Maximální obsah glykolu 30%
 • Nepřetržitý provoz S1

Další vlastnosti: Záruka +2 měsíce zdarma. Výtlak [m] 6. Napětí [V] 230. Stavební délka [mm] 180. Dimenze připojení [coul] 6/4". Ucpávka Bezúcpávkové. Provedení Závitové. Max. povozní tlak [bar] 10. Průtok [l/min] 60. Max. teplota média [°C] 110. Hmotnost 2 kg.

Katalogové číslo: ED99100 Kategorie: , ,
Výrobce:PEDROLLO

Související produkty