PEDROLLO RXm 4/40 vortex 230V 10m s plovákem

21 760 

PEDROLLO RXm 4/40 vortex 230V 10m s plovákem PEDROLLO PEDROLLO RXm 4/40 vortex 230V 10m s plovákem 21760 Kč

Popis produktu

Nerezová jednostupňová ponorná čerpadla určená pro čerpání čisté, průsakové nebo mírně zakalené užitkové vody z přírodních nebo jiných zdrojů.

Čerpadla PEDROLLO typové řady RX jsou ponorná nerezová jednostupňová čerpací soustrojí sestávající z hydraulické části a z elektromotoru. Základem hydraulické části je sací koš s otevřeným radiálním kolem. Prodloužená hřídel rotoru je pro elektromotor a čerpadlo společná. Utěsnění hřídele čerpadla je zajištěno zdvojenou ucpávkou s olejovou komorou. Ze strany hydraulické jednoduchou mechanickou ucpávkou a ze strany elektromotoru guferem. Mezi ucpávkami je olejová komora, zajišťující spolehlivé mazání styčných ploch.

Čerpadla PEDROLLO RXm jsou dodávána s jednofázovým elektromotorem a plovákovým spínačem. Čerpadla typové řady RX jsou dodávána s třífázovým elektromotorem s volným koncem kabelu bez vidlice.
Standardně jsou všechny modely čerpadel dodávány s kabelem o délce 5 m. Na přání s kabelem o délce 10 m.

Profi čerpadla vhodná i pro čerpání chemických a neagresivních kapalin k jejich konstrukčním materiálům. Čerpadla řady RX naleznou své uplatnění nejen v domácnostech při vyčerpávání kádí, bazénů, nádrží a nebo zatopených sklepů a garáží, ale i v průmyslových provozech.

Použití

  • celonerezová profi konstrukce s mechanickou ucpávkou v olejové lázni
  • motor chlazený čerpaným médiem
  • jednoduchá instalace a bezobslužný provoz
  • Teplota čerpané kapaliny max: +50°C
  • Průchodnost pevných nečistot do velikosti max: Ø 40 mm
  • Čerpadla určená pro nepřetržitý provoz S1

Další vlastnosti: Záruka +2 měsíce zdarma. Výtlak [m] 11. Napětí [V] 230. Průměr soustrojí [mm] 215. Kabel [m] 10. Výtlačná přípojka [coul] 1 1/2". Plovák Ano. Průchodnost čerpadla [mm] 40. Výkon [kW] 0,75. Regulace otáček Ne. Průtok [l/min] 340.

Katalogové číslo: ED6997 Kategorie: , ,
Výrobce:PEDROLLO

Související produkty