PEDROLLO RXm 5 10m kabel

15 520 

PEDROLLO RXm 5 10m kabel PEDROLLO PEDROLLO RXm 5 10m kabel 15520 Kč

Popis produktu

Nerezová jednostupňová ponorná čerpadla určená pro čerpání čisté pitné, průsakové nebo mírně zakalené užitkové vody z přírodních nebo jiných zdrojů.

Čerpadla PEDROLLO typové řady RX jsou ponorná nerezová jednostupňová čerpací soustrojí sestávající z hydraulické části a z elektromotoru. Základem hydraulické části je sací koš s otevřeným radiálním kolem. Prodloužená hřídel rotoru je pro elektromotor a čerpadlo společná. Utěsnění hřídele čerpadla je zajištěno zdvojenou ucpávkou s olejovou komorou. Ze strany hydraulické jednoduchou mechanickou ucpávkou a ze strany elektromotoru guferem. Mezi ucpávkami je olejová komora, zajišťující spolehlivé mazání styčných ploch.

Čerpadla PEDROLLO RXm jsou dodávána s jednofázovým elektromotorem a plovákovým spínačem. Čerpadla typové řady RX jsou dodávána s třífázovým elektromotorem s volným koncem kabelu bez vidlice.

Profi čerpadla vhodná i pro čerpání chemických a neagresivních kapalin k jejich konstrukčním materiálům. Čerpadla řady RX naleznou své uplatnění nejen v domácnostech při vyčerpávání kádí, bazénů, nádrží a nebo zatopených sklepů a garáží, ale i v průmyslových provozech.

Přednosti

  • celonerezová profi konstrukce s mechanickou ucpávkou v olejové lázni
  • motor chlazený čerpaným médiem
  • jednoduchá instalace a bezobslužný provoz

Další vlastnosti: Záruka +2 měsíce zdarma. Výtlak [m] 19,5. Napětí [V] 230. Průměr soustrojí [mm] 142. Kabel [m] 10. Výtlačná přípojka [coul] 6/4". Plovák Ano. Výkon [kW] 1,1. Regulace otáček Ne. Průtok [l/min] 300. Průměr čerpadla [coul] 5".

Katalogové číslo: ED1494 Kategorie: , ,
Výrobce:PEDROLLO

Související produkty