PEDROLLO Top 3 230V 10m s plovákem

6 800 

PEDROLLO Top 3 230V 10m s plovákem PEDROLLO PEDROLLO Top 3 230V 10m s plovákem 6800 Kč

Popis produktu

Jednostupňová ponorná čerpadla určená pro čerpání čisté pitné, průsakové nebo mírně zakalené užitkové vody z přírodních nebo jiných zdrojů.

Čerpadla PEDROLLO typové řady TOP jsou ponorná jednostupňová monobloková čerpací soustrojí sestávající z hydraulické části a z elektromotoru. Základem hydraulické části je sací koš s otevřeným radiálním kolem. Prodloužená hřídel rotoru je pro elektromotor a čerpadlo společná (monoblokové provedení). Utěsnění hřídele čerpadla je zajištěno zdvojenou ucpávkou s olejovou komorou. Ze strany hydraulické jednoduchou mechanickou ucpávkou a ze strany elektromotoru guferem.
Čerpadla PEDROLLO TOP jsou dodávána pouze s jednofázovým elektromotorem. 

Čerpadla TOP 1, TOP 2 a TOP 3 jsou určena pro čerpání čisté pitné, průsakové nebo mírně zakalené užitkové vody z přírodních nebo jiných zdrojů. Maximální velikost pevných nečistot je 10 mm.

Čerpadla naleznou své uplatnění na zahradách při čerpání vody z kádí, nádrží, bazénů, zahradních
jezírek. Na chalupách nebo v rodinných domech při čerpání např. dešťových vod, v garážích a sklepích při odčerpávání průsakových vod.

Použití

  • čerpání vody z kádí, nádrží, bazénů, zahradních jezírek
  • Na chalupách nebo v rodinných domech při čerpání např. dešťových vod, v garážích a sklepích při odčerpávání průsakových vod
  • Maximální teplota kapaliny: +40°C
  • Hloubka ponoření: až 3 m
  • Úroveň sání: 14 mm nad povrch
  • Čerpadla určena pro nepřetržitý provoz S1

Další vlastnosti: Záruka +2 měsíce zdarma. Výtlak [m] 10. Napětí [V] 230. Průměr soustrojí [mm] 152. Kabel [m] 10. Výtlačná přípojka [coul] 5/4". Plovák Ano. Výkon [kW] 0,55. Regulace otáček Ne. Hloubka ponoru [m] 3. Průtok [l/min] 260.

Katalogové číslo: ED6980 Kategorie: , ,
Výrobce:PEDROLLO

Související produkty