PEDROLLO TOP MULTI-EVOTECH 2

11 650 

PEDROLLO TOP MULTI-EVOTECH 2 PEDROLLO PEDROLLO TOP MULTI-EVOTECH 2 11650 Kč

Popis produktu

Čerpadla Pedrollo výrobní řady TOP MULTI-EVOTECH jsou automatická vícestupňová čerpací soustrojí s automatickým spínáním Start/Stop reagujícím na otevření/zavření odběrného místa (ventil, kohout, stříkací pistole aj.)

Čerpadla jsou na výtlaku vybavena speciální patentovanou zpětnou klapkou. Utěsnění hřídele čerpadla je zajištěno dvěma mechanickými ucpávkami s olejovou komorou, prodlužující životnost čerpadla.

Čerpadla TOP MULTI EVOTECH jsou ideální zařízení pro čerpání čisté, dešťové a užitkové vody z akumulačních nádrží, jímek, sudů či podzemních tanků. Čerpadla se také používají pro zavlažování, mytí a další potřeby na zahradách, v domácnostech a v zemědělství.

TOP MULTI-EVOTECH 2 – provedení s bočním sáním.

Vlastnosti

  • START/STOP systém automatického spouštění čerpadla při otevření ventilu (hlídání poklesu a nárůstu tlaku ve výtlačném řadu) 
  • spolehlivé a kvalitní konstrukční řešení
  • olejová komora oddělena dvěmi mechanickými ucpávkami pro zabezpečení bezúdržbové dlouhé životnosti
  • schopnost vysát vodu do 22 mm ode dna (minimální výška hladiny)
  • maximální ponor do 5 m
  • velikost mechanických nečistot až 1,3 mm

 

TOP MULTI EVOTECH jsou ponorná, drenážní, vícestupňová čerpadla s prodlouženou hřídelí elektromotoru, na které těsně doléhá čerpadlo (monoblokové provedení). Utěsnění hřídele čerpadla je zajištěno dvěma mechanickými ucpávkami (ze strany motoru a hydraulické části), mezi kterými se nachází olejová komora zajišťující dlouhou životnost a bezúdržbový provoz.

Na rozdíl od čerpadel Pedrollo řady TOP MULTI nemá plovákový spínač, ale elektronické zařízení s automatickým spínacím systémem START/STOP, který čerpadlo spíná, když tlak ve výtlačném systému klesne pod 1,5 bar / 15 m (např. je-li otevřen ventil, kohout, stříkací pistole apod.). Čerpadlo automaticky vypíná v případě, že je odběr menší než 3 litry za minutu. Tento systém chrání čerpadlo také proti běhu na sucho a zároveň proti zatuhnutí v případech, kdy by se čerpadlo delší dobu nepoužívalo, protože se vždy po 48 hodinách nečinnosti automaticky spustí na 10 sekund.

Další vlastnosti: Záruka +2 měsíce zdarma. Výtlak [m] 42. Napětí [V] 230. Průměr soustrojí [mm] 178. Kabel [m] 10. Výtlačná přípojka [coul] 5/4". Plovák Ano (integrovaný). Výkon [kW] 0,55. Regulace otáček Ne. Hloubka ponoru [m] 7. Průtok [l/min] 80.

Katalogové číslo: ED1697 Kategorie: , ,
Výrobce:PEDROLLO

Související produkty