Ponorné čerpadlo ALFAPUMPY HC75 INOX kabel 35 m

3 980 

Ponorné čerpadlo ALFAPUMPY HC75 INOX kabel 35 m ALFAPUMPY Ponorné čerpadlo ALFAPUMPY HC75 INOX kabel 35 m 3980 Kč

Popis produktu

Čerpadlo je určeno pro čerpání čisté užitkové vody bez obsahu abrazivních částic o teplotě od 3 do 35 °C až do převýšení 95 metrů, k tlakování zásobníků, k čerpání vody do automatických tlakových systémů, k zavlažování a postřiku zahrad atd. Je konstruováno jako odolné, bezúdržbové, na instalaci a obsluhu nenáročné čerpadlo pro široké použití pro zásobování vodou z vlastních zdrojů užitkové vody v zemědělství a dalších oblastech hospodářství, tak i pro domy, chalupy, chaty a zahrady. Díky svým rozměrům je možno ho použít do vrtů od průměru 105 mm.

Popis čerpadla:

Čerpadlo se skládá ze dvou základních částí:

  • Motor čerpadla – ponorný motor s nerezovým pláštěm, měděným vinutí keramickou mechanickou ucpávkou chlazený netoxickým olejem. Motor je dvoupólový s pomocným rozběhovým vinutím.
  • Vlastní čerpadlo – plné vřeteno z nerezové oceli je přes pružnou pryžovou spojku spojeno s hřídelí motoru. Vřeteno je uloženo v pryžovém statoru. Vše je rozebratelně opláštěné nerezovým pláštěm. Toto uspořádání umožňuje velmi jednoduchou výměnu vřetene v případě jeho opotřebování. Na výtlaku čerpadla je umístěna gumová klapka, omezující zpětné hydraulické rázy a případný návrat pevných částic z potrubí do vřetene po vypnutí čerpadla (nejedná se o zpětnou klapku).

Další vlastnosti: Záruka +2 měsíce zdarma. Výtlak [m] 86. Napětí [V] 230. Průměr soustrojí [mm] 98. Kabel [m] 35. Výtlačná přípojka [coul] 1". Plovák Ne. Ucpávka Zapouzdřený motor. Výkon [kW] 0,37. Regulace otáček Ne. Hloubka ponoru [m] 80.

Katalogové číslo: ED99113 Kategorie: , ,
Výrobce:ALFAPUMPY

Související produkty