Ponorné čerpadlo ALFAPUMPY IBC 3/14 10 m

3 940 

Ponorné čerpadlo ALFAPUMPY IBC 3/14 10 m ALFAPUMPY Ponorné čerpadlo ALFAPUMPY IBC 3/14 10 m 3940 Kč

Popis produktu

Čerpadlo je určeno pro čerpání čisté užitkové vody bez mechanických příměsí o teplotě od 3 do 35 °C z kontejnerů, nádrží, studní a mělkých vrtů až do převýšení 25 metrů. Motor je aktivně chlazen čerpanou kapalinou, není tedy nutné, aby bylo celé čerpadlo ponořeno pod hladinou. 

Díky malému průměru čerpadla a schopnosti čerpat vodu až do minimální hladiny (cca 5cm) je ideální pro použití v nádržích s úzkým hrdlem (například IBC kontejner) a také v kopaných studnách s nízkou hladinou vody.

Výhody

  • Malý průměr a schopnost čerpat vodu až do minimální výšky 5 cm
  • Aktivní chlazení motoru čerpanou vodou umožňuje, není nutné plné ponoření

Umístění

Čerpadlo může stát na dně pouze pokud má nádoba pevné dno (nádrž, sud, …) a u dna se neusazují kaly, kamínky, písek apod. Pokud čerpadlo stojí na dně, musí být zajištěno proti pohybu (pád, protočení)

Provoz

Čerpadlo je schopné nasát vodu již od 8cm a čerpat až do zbytkové hladiny 5cm – tyto hodnoty jsou měřeny od spodku čerpadla, nikoliv ode dna nádoby.

Čerpadlo je vybavené plovákovým spínačem, který čerpadlo chrání proti chodu na sucho.

Další vlastnosti: Záruka +2 měsíce zdarma. Výtlak [m] 27. Napětí [V] 230. Průměr soustrojí [mm] 101. Kabel [m] 10. Výtlačná přípojka [coul] 1". Plovák Ne. Výkon [kW] 0,25. Regulace otáček Ne. Hloubka ponoru [m] 20. Průtok [l/min] 70.

Katalogové číslo: ED3522 Kategorie: , ,
Výrobce:ALFAPUMPY

Související produkty