Ponorné čerpadlo ALFAPUMPY KOMPAKT 400

1 780 

Ponorné čerpadlo ALFAPUMPY KOMPAKT 400 ALFAPUMPY Ponorné čerpadlo ALFAPUMPY KOMPAKT 400 1780 Kč

Popis produktu

Ponorné čerpadlo KOMPAKT 400 – 8 je určeno pro čerpání čisté užitkové vody bez obsahu abrazivních částic do max. teploty 35º C. Je vhodné pro použití v domácnostech, zahradnictví a zemědělství, pro sanitární účely a podobně. Například k napouštění a vypouštění bazénů, čerpání jímek, odvodňování sklepů, čerpání vody ze studní, nádrží, rybníků apod.

Čerpadlo může být trvale ponořené. Vyniká také schopností vyčerpat vodu až do úrovně cca 5 mm. Není vhodné k trvalému provozu (například umělé potůčky, vodopády, vodotrysky), k čerpání chemických produktů, potravin, slané vody a vody obsahující abrazivní (schopné obrušovat – brusné) částice jako písek, štěrk atd.

Použití
  • Odvodňování zatopených prostor
  • Přečerpávání nádrží
  • Vypouštění bazénů
Ovládání

Ponorné čerpadlo KOMPAKT 400 se uvádí do chodu zasunutím vidlice přívodu do standardní zásuvky, odpojením se vypne. Čerpadlo se nikdy nesmí zavěšovat na kabel přívodu! K tomuto účelu použijte závěsnou šňůru. Čerpadlo při ponoření nakloňte, aby se v hydraulické komoře čerpadla nemohla vytvořit vzduchová kapsa. Než bude hydraulický prostor odvzdušněn, čerpadlo nezapínejte. Po ponoření a odvzdušnění čerpadlo znovu srovnejte.

Materiálové provedení
  • plášť z kvalitního nárazuvzdorného plastu
  • nerezová hřídel motoru je utěsněna keramickou mechanickou ucpávkou
  • nerezový motor je vybaven zabudovanou tepelnou pojistkou

Další vlastnosti: Záruka +2 měsíce zdarma. Výtlak [m] 8. Napětí [V] 230. Průměr soustrojí [mm] 240. Kabel [m] 10. Výtlačná přípojka [coul] 1". Výtlačná přípojka [coul] 5/4". Výtlačná přípojka [coul] 6/4". Plovák Ano (integrovaný). Průchodnost čerpadla [mm] 5. Výkon [kW] 0,4.

Katalogové číslo: ED3387 Kategorie: , ,
Výrobce:ALFAPUMPY

Související produkty