Ponorné kalové čerpadlo KOPRO WQ 1100F Premium

5 610 

Ponorné kalové čerpadlo KOPRO WQ 1100F Premium Kopro Ponorné kalové čerpadlo KOPRO WQ 1100F Premium 5610 Kč

Popis produktu

Ponorná kalová čerpadla řady WQ jsou určena pro čerpání znecištených vod, kalů splašků, odpadních vod a vyčerpávání vody ze zalitých sklepů, kanálů, výkopů apod. Uplatnění též najdou při čerpání vody z povrchových a podúrovňových zdrojů, jako jsou řeky, rybníky, jímky a bazény.

Čerpadla v provedení 230 V jsou standartně dodávána včetně tepelné ochrany proti přetížení zabudované v čerpadle, nadproudové ochrany proti zkratu na kabelu, 9,5 m kabelu, plováku a vidlice. Motor čerpadel je suchý, chlazený okolní kapalinou.

Rozběh motoru 230V je zajištován pomocí rozběhového stykače nebo kondenzátoru, případně obou.

Dvojitá mechanická ucpávka CE/CA – SiC/SiC se vyznačuje vysokou odolností proti otěru. Z důvodu mazání a chlazení je mechanická ucpávka v olejové komoře. Od strany obežného kola je mechanická ucpávka chráněna guferem, které brání průniku nečistot k ucpávce.

Do výkonu motoru 1,1 kW včetně je gufero kombinováno s keramickým pouzdrem na hřídeli. Čerpadla musí být z důvodu chlazení motoru ponořena celkově do kapaliny. Čerpadla nelze použít v prostředí s nebezpečím výbuchu

Parametry

  • Výtlačné hrdlo: vnitřní G 2″
  • Hadice: DN 50 (není součástí)
  • Délka kabelu: 6 m
  • Nadproudový jistič: 9 A
  • Tepelná ochrana ve vinutí: ANO
  • Rozměry (šířka x výška): 270 x 535 mm
  • Hmotnost: 22 kg

 

Další vlastnosti: Záruka +2 měsíce zdarma. Výtlak [m] 9. Napětí [V] 230. Průměr soustrojí [mm] 270. Kabel [m] 6. Výtlačná přípojka [coul] 2" (vnější závit). Plovák Ano. Průchodnost čerpadla [mm] 35. Výkon [kW] 1,1. Regulace otáček Ne. Hloubka ponoru [m] 10.

Katalogové číslo: ED7081 Kategorie: , ,
Výrobce:Kopro

Související produkty