PUMPA Ponorné kalové čerpadlo BLUE LINE PSP8-7/0,18l

2 690 

PUMPA Ponorné kalové čerpadlo BLUE LINE PSP8-7/0,18l PUMPA PUMPA Ponorné kalové čerpadlo BLUE LINE PSP8-7/0,18l 2690 Kč

Popis produktu

Kalové čerpadlo Blue LINE je vhodné jako čerpadlo pro odpadní vody. Pracuje bezpečně a efektivně a to v širokém rozsahu průtoku a dopravní výšky (bez přetížení). Konstrukce oběžného kola chrání čerpadlo před zanášením a díky tomu umožňuje efektivní přečerpávání kapalin s pevnými částicemi do 15 mm a dlouhými vlákny.

Spodní sání umožňuje téměř kompletní odvodnění, nerezová ocel a speciální litina chrání čerpadlo před korozí. Plovákový spínač automaticky zapne nebo vypne čerpadlo v závislosti na výšce hladiny. Ochrana motoru automaticky vypne čerpadlo v případě přehřátí nebo přepětí. Tato ochrana zajišťuje bezpečnost a spolehlivost i v nepříznivém prostředí.

Použití
  • k odčerpávání čisté nebo znečištěné vody
  • pro zavlažování
  • k vypouštění bazénů
  • přečerpávání zásobníků
Specifikace

Konstrukční řada PSP představuje technicky vyspělá a dokonalá odvodňovací čerpadla kalových vod. V porovnání s tradičními ponornými kalovými čerpadly má konstrukční řada PSP překonstruovanou průtočnou cestu a má větší rozsah účinnosti; může být používána pro celý rozsah výtlačné výšky bez přetížení a může bezpečně pracovat při velkém průtoku s vysokou účinností. Oběžné kolo s navrženými velkými prostupy proti zablokování může čerpat odpadní vody s velkými vznášejícími se pevnými látkami a dlouhými vlákny.

Zvláštní technika lití a vírový způsob sání znamená lepší odvodňování a antikorozní vlastnosti. Používá se zejména pro čerpání odpadních vod, v kalištích, domácnostech, atd. Jestliže jsou instalovány s plovákovým spínačem, mohou být automaticky zapínána a vypínána. Tepelná ochrana čerpadla může čerpadlo automaticky v případě přehřátí a přetížení vypnout, což zajišťuje bezpečný a spolehlivý provoz za náročných podmínek.

Provozní podmínky
  • Maximální hloubka ponoru: 5 m
  • Maximální teplota kapaliny +40° C
  • pH: 4-10
  • Kinematická viskozita kapaliny: 0,7 ~ 23 mm2/s
  • Maximální hustota kapaliny: 1200 kg/m3

Další vlastnosti: Záruka +2 měsíce zdarma. Výtlak [m] 7. Napětí [V] 230. Průměr soustrojí [mm] 185. Kabel [m] 5. Výtlačná přípojka [coul] 5/4". Plovák Ano. Průchodnost čerpadla [mm] 15. Výkon [kW] 0,18. Regulace otáček Ne. Hloubka ponoru [m] 5.

Katalogové číslo: 8596455001713 Kategorie: , ,
Výrobce:PUMPA

Související produkty