Samonasávací čerpadlo ALFAPUMPY JET 1210

2 360 

Samonasávací čerpadlo ALFAPUMPY JET 1210 ALFAPUMPY Samonasávací čerpadlo ALFAPUMPY JET 1210 2360 Kč

Popis produktu

Čerpadlo je určeno pro zásobování čistou užitkovou vodou chat, chalup, koupelen a zalévání zahrad z vlastního zdroje do maximální teploty čerpané kapaliny 35ºC a sací hloubkou do 8 m a s výtlakem max. 48 metrů.

Čerpadlo je vhodné i pro stavbu domácí vodárny a to jak s akumulační nádobou tak i s řídící jednotkou (Pumpcontrol, Hydrocontrol a podobně). Nízká hmotnost čerpadla (9,3 kg) a ergonomická kovová rukojeť umožňují snadnou manipulaci a přenosnost. Toto ocení uživatel zejména v případech, kdy je čerpadlo potřeba uklízet či přenášet.

Použití
  • domácnosti,
  • zahradnictví a zemědělství,
  • sanitární účely
  • napouštění a vypouštění bazénů,
  • čerpání jímek, odvodňování sklepů
  • čerpání vody ze studní, nádrží, apod.

Není vhodné k trvalému provozu (například umělé potůčky, vodopády, vodotrysky), k čerpání chemických produktů, potravin, slané vody a vody obsahující abrazivní (schopné obrušovat – brusné) částice jako písek, štěrk atd.

Materiály

Hřídel motoru je utěsněna mechanickou ucpávkou. Oběžné kolo vyrobeno z vysoce odolného plastu. Motor je vybaven zabudovanou tepelnou pojistkou, která chrání čerpadlo proti přehřátí a přetížení. Těleso čerpadla je vyrobené z litiny. Doporučujeme použít sací hadici opatřenou sacím košem se zpětnou klapkou

Další vlastnosti: Záruka +2 měsíce zdarma. Výtlak [m] 48. Napětí [V] 230. Kabel [m] 0,3. Výtlačná přípojka [coul] 1". Dimenze připojení [coul] 1". Ucpávka Mechanická. Regulace otáček Ne. Sací výška [m] 8. Průtok [l/min] 50. Hmotnost 9,5 kg.

Katalogové číslo: 8596455001355 Kategorie: , ,
Výrobce:ALFAPUMPY

Související produkty