Samonasávací čerpadlo SEAFLO 53 24 V DC

12 790 

Samonasávací čerpadlo SEAFLO 53 24 V DC SEAFLO Samonasávací čerpadlo SEAFLO 53 24 V DC 12790 Kč

Popis produktu

Membránová čerpadla Seaflo řady 53 SFDP2-070-060-53 se využívají při zavlažování, zalévání, přečerpávání vody, dále při postřiku, cirkulaci, filtraci, dávkování, a díky certifikaci SGS (vhodné pro kontakt s potravinami a pitnou vodou) také v potravinářském, nápojovém a farmaceutickém průmyslu. Materiálové provedení čerpadel Polypropylen/Santopren/EPDM umožnuje čerpat také chemikálie, a to zejména zásaditého typu (pH 7 a vyšší).

Membránová čerpadla Seaflo řady 53 se využívají při zavlažování, zalévání, přečerpávání vody, dále při postřiku, cirkulaci, filtraci, dávkování, a díky certifikaci SGS (vhodné pro kontakt s potravinami a pitnou vodou) také v potravinářském, nápojovém a farmaceutickém průmyslu. Materiálové provedení čerpadel Polypropylen/Santopren/EPDM umožnuje čerpat také chemikálie, a to zejména zásaditého typu (pH 7 a vyšší).

Čerpadla Seaflo 53 mohou být napájena z autobaterie, trafa, solárních panelů, sítě, zemědělského stroje či jiného dopravního prostředku. Čerpadla Seaflo 53 tedy využijete při zalévání zahrady, skleníků a záhonů, a to jak doma, tak i na chalupě. Čerpadla Seaflo 53 se vyznačují samonasávací schopností (-1.8 m) a možností chodu na sucho (čerpadlo běží bez čerpané kapaliny, a to aniž by došlo k poškození čerpadla). Díky těmto funkcím můžete čerpadlo nainstalovat na nádrž, sud či IBC kontejner.

Ve výbavě čerpadla dále nechybí integrovaný tlakový senzor, který zajišťuje zapnutí čerpadla při otevření kohoutku/ventilu (pokles tlaku na výtlaku) a vypnutí čerpadla při zavření kohoutku/ventilu (nárůst tlaku na výtlaku). Čerpadlo se také vyznačuje velmi tichým provozem. Tyto funkce společně s certifikací SGS dělají čerpadla Seaflo řady 53 ideální pro čerpání pitné vody ve vašem karavanu, lodi, chalupě, americké ledničce apod.

Další vlastnosti: Záruka +2 měsíce zdarma. Výtlak [m] 41. Napětí [V] 24. Výtlačná přípojka [coul] 3/4". Dimenze připojení [coul] 3/4". Regulace otáček Ne. Max. povozní tlak [bar] 4,2. Průtok [l/min] 26,5. Max. teplota média [°C] 60. Hmotnost 0,6 kg. Atest na pitnou vodu Ne.

Katalogové číslo: ED3514 Kategorie: , ,
Výrobce:SEAFLO

Související produkty